W piątek 19.06.2026 r. w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu odbyła się uroczystość odnowienia po 50 latach dyplomów magistra farmacji rocznika 1971-1976.
Podziękowania, gratulacje, słowa uznania, wspomnienia i pamiątki wypełniły Jubilatom i zaproszonym gościom ten szczególny dzień.
W ramach wydarzenia, z inicjatywy i na zaproszenie Państwa Szwarczyńskich, absolwentów poznańskiej farmacji '76 r. i założycieli Biofarm, odbyło się również spotkanie w siedzibie firmy połączone ze zwiedzaniem jej nowoczesnej infrastruktury.
(fot. M.Baryga)